У Запоріжжі українські активісти зірвали акцію місцевої організації "Полку перемоги"

1734 просмотров

У Запоріжжі українські активісти зірвали акцію на честь 75-річчя закінчення Сталінградської битви місцевої організації “Полк перемоги”, яку порівнюють з російською організацією “Небесний полк”.

В п’ятницю близько 20 активістів організації “Полк перемоги”, переважно пенсіонери, зібралися біля Алеї слави в Запоріжжі, де покладали квіти до пам’ятника воїнів Великої вітчизняної війни.

До них підійшли кілька десятків місцевих патріотів і волонтерів, які закликали їх не насаджувати в Запоріжжі так званий “русскій мір”, шанобливо ставитися до українських солдатів, які загинули на Донбасі.

Щоб перешкодити проведенню акції, патріоти включили гучну музику, і вся акція відбувалася під українські пісні.

Потім проукраїнські активісти кинули до ніг учасників акції яловичу печінку як символ кривавої влади більшовиків.

Між сторонами відбулася словесна перепалка, проте завдяки великій кількості поліції сутичок вдалося уникнути.

Водночас керівник “Полка перемоги”, колишній глава запорізької міської організації Партія регіонів Андрій Іванов не був присутній на акції.

За неофіційними даними джерел у правоохоронних органах, А.Іванова перебуває вдома, у нього зараз тривають слідчі дії у рамках раніше відкритого кримінального провадження за ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) і ст.111 ( державна зрада) Кримінального кодексу України.

Джерело

 Коментарі

Поділитися записом