У Кременчуці заїжджі активісти “кошмарили” гральні заклади

662 просмотров

У Кременчуці заїжджі активісти боролися із незаконним гральним бізнесом.

Як повідомляє прес-служба поліції міста, 10 лютого молодики пройшлися рейдом по гральним закладам Кременчука

Хлопці заходили до закладів і просили припинити протиправну діяльність. Якщо їм відмовляли у цьому, то активісти знеструмлювали хол. Якщо деякі працівники встигали закрити гральний заклад зсередини, перш ніж до нього добиралися активісти, то там вони намагалися вибивати двері. Того вечора один із інцидентів трапився у гральному закладі на Молодіжному. Одна із охоронних фірм не допустила молодиків у хол закладу. Учасники конфлікту почали сперечатися. Вже коли хлопці поверталися з рейду, то повідомили у поліцію про пошкодження свого авто охоронцями.

— Як встановили правоохоронці, автомобілі охоронної фірми зупинили авто активістів та пошкодили скло в мікроавтобусі. Відбулося це біля заправки на Проспекті Лесі Українки. Наразі у поліції зареєстрована заява про пошкодження майна, — повідомляє офіцер відділу комунікації Кременчуцького відділу Поліції Анна Васенко.

За даними правоохоронців, активістів намагалися зупинити патрульні поліцейські, але активісти проігнорували вимогу та виїхали з Кременчука. Наразі вони ймовірно знаходяться за межами Глобинського району.

Джерело

 Коментарі

Поділитися записом