У Харкові активістам довелося прориватися на відкриті слухання про тарифи

683 просмотров

У Харкові активісти не змогли одразу потрапити на відкриті слухання щодо можливого підвищення тарифів у приміщення КП “Харківводоканал”.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив член “Харківського антикорупційного центру” Євген Лісічкін.

“Нікого не пускають на відкриті слухання з приводу підвищення тарифів і інвест. програми на 2018 рік. Нікого. Тільки працівників КП, знятих з роботи за свій рахунок. Поліція ще одним кордоном з муніципальними тітушками”, – написав він.

За кілька хвилин Лісічкін додав, що активістам все ж вдалося пройти. “Велике спасибі ветеранам АТО, які продавили”, – додав він.

При цьому, на слухання прийшли близько 20 активістів та звичайних харків’ян. Коли вони намагалися пройти у залу, між ними та представниками муніципальної охорони сталася сутичка.

Сутички на громадських слуханнях

UPD: Активістів та журналістів пропустили до зали. Вхід заблокували муніципальна охорона, кілька поліцейських та люди, які приховували свої обличчя.На громадських слуханнях КП "Харківводоканал" сталася сутичка між активістами та охороною. Про це повідомляє кореспондент Новини "Сьогодення"з місця події. Сьогодні в приміщенні водоканалу мають відбутися відкрити обговорення щодо підвищення вартості тарифів на холодне водопостачання та водовідведення. На громадські слухання прийшли активісти, антикорупціонери, однак людей до зали не пускають. Активісти вимагали пропустити їх, після чого почалася сутичка між громадськістю та охоронцями КП. Внаслідок сутички було розбито скло на вхідних дверях.Працівники КП пропускають лише за попередньою реєстрацією. Місцеві мешканці наполягають – не всі мали змогу зареєструватися через інтернет."У них була реєстрація онлайн, в Інтернеті. Мені 72 роки, я просто не мав такої змоги, записатися на ці слухання. Зараз прийшов і мене не пускають", – розповідає пенсіонер Григорій Тіщенко.Нині сутички тривають, активісти намагаються потрапити до приміщення. За перебігом подій стежить Yuliia Semenenko

Posted by Новини "Сьогодення" on Monday, February 12, 2018

Охоронці заблокували вхідні двері, активісти проривалися, в результаті чого було пошкоджено скло в дверях.

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), на засіданні 28 грудня 2017 року підвищила тарифи на холодне водопостачання та водовідведення на 2018 рік у трьох областях України.

Так, “Харківводоканалу” було затверджене підвищення тарифів на послугу холодного водопостачання до 10,92 грн за 1 куб. м з ПДВ (тариф планується збільшити на 18%) та на послугу водовідведення – до 5,66 грн за 1 куб. м з ПДВ (тариф планується збільшити на 9,5%).

Джерело

 Коментарі

Поділитися записом