Суд визнав достовірною інформацію про виведення мільйонів доларів з Центру протидії корупції

683 просмотров

Печерський районний суд Києва визнав достовірною інформацію про виведення мільйонів доларів з Центру протидії корупції (ЦПК). Про це свідчить судове рішення від 25 жовтня 2017 року, – повідомляє «Главком». Так, мова йде про розслідування щодо використання коштів міжнародної фінансової допомоги в розмірі 1,2 млн доларів на антикорупційні програми «Центру протидії корупції», про який повідомив народний депутат Павло Пинзеник.

Відзначається, що цю інформацію оскаржував голова ЦПК Віталій Шабунін.

«Результат цього розслідування зводиться до того, що, незважаючи на велику заробітну плату членів цього об’єднання, додатково кошти виводилися на фізичних осіб-підприємців. Так, наприклад, сам ФОП Шабунін отримав протягом 2016-2017 років 1,7 млн ​​гривень, ФОП Олександра Устинова – 1,86 млн гривень, Дар’я Каленюк – 130 тис. гривень», – заявив Пинзеник.

Суд з’ясував, що Пинзеник отримав інформацію в ході здійснення ним повноважень народного депутата України. Політик направив відповідні звернення з метою перевірок до Генеральної прокуратури України, Державну фіскальну службу та Міністерство економічного розвитку і торгівлі. «Суд не вважає, що нардеп Павло Пинзеник поширив недостовірну інформацію, чим спаплюжив ділову репутацію активістів-антикорупціонерів», – йдеться в повідомленні.

«Центр протидії корупції» був заснований в 2012 році і проходить щорічний фінансовий аудит. Серед основних грантодавців організації – посольства США, Нідерландів, Чехії, а також міжнародні фонди і організації.

 Коментарі

Поділитися записом