Скандал у Боярці: активісти збунтувалися проти кадрових рішень у районній лікарні

7081 просмотров

У Боярській районній лікарні об’єднали поділені півтора року тому два відділення, а керівником нового підрозділу призначили дружину головного лікаря. Іншого ж медика, керівника вже не існуючого відділення, вирішили скоротити.

Прихильники обох лікарів зійшлися на пікет під медичним закладом:  одні захищали завідувача  гінекологічного відділення Романа Черницького, котрого попросли за двері, інші підтримували кадрове рішення призначити Наталію Яремчук, котра очолює відділення малоінвазивної терапії. У самій лікарні помітно два окремих світи: в одне з відділень роками не вкладали грошей, інше має чисті палати і сучасні меблі. “Вони позиціонують його, як державне, але треба благодійні внески. Якщо ти внески не робиш, то ти не цікавиш те відділення”, – твердить громадська активістка Юлія Скочинська.

За Романа Черницького містяни зібрали 1300 підписів. Опонентів його прихильники винуватять у перетворенні лікарні на годівничку для себе і гурту наближених. У кабінеті керівника активісти застали головного лікаря Олександра Завадецького і начальника відділу охорони здоров’я в Києво-Святошинському районі Романа Ляву, однак ті не реагували на вимоги місцевих жителів і народних депутатів показати документи, що стосуються скандального звільнення.

“Ніяких коментарів я давати не буду, я нічого не буду говорити”, – заявив Завадецький.

“Це не моя дружина”, – заявив Лява.

Така позиція лише розпалила пристрасті, тож у ситуацію довелося втручатися правоохоронцям. Хірург Чернецький уже зібрав свої речі, в понеділок має бути його останній робочий день, тож лікар сподівається, що бодай тоді керівники покажуть, наказ на підставі якого через 35 років роботи його просто скоротили.

Джерело

 Коментарі

Поділитися записом