Рада громадського контролю при НАБУ провела перше засідання у новому складі

549 просмотров

Рада громадського контролю при Національному антикорупційному бюро України (далі – РГК) обрала свій керівний склад та делегувала представників до конкурсних та дисциплінарної комісій Бюро. Так, під час установчого засідання 8 червня головою РГК обрано Галину Янченко, представницю ГО «Антикорупційний штаб», секретарем – Анну Калинчук (ГО «Громадський люстраційний комітет»). Також обрано членів дисциплінарної та трьох конкурсних комісій НАБУ за квотою РГК.

У першому засіданні новообраної РГК взяв участь Директор НАБУ Артем Ситник. Вітаючи громадських діячів із обранням, він зазначив: «Бюро вже має позитивний досвід роботи з попередніми складами Ради громадського контролю. Маємо також певні напрацювання протидії викликам, які стоять перед НАБУ, та оперативного обміну інформацією. Переконаний, що конструктивна співпраця між НАБУ та РГК сприятиме реалізації місії Національного бюро з протидії та викриття топ-корупції», — зазначив Артем Ситник.

Нагадаємо, що Галина Янченко входила й до попереднього складу РГК при НАБУ (під головуванням Романа Маселка), однак ніяким викриттям топ-корупції не запам’яталась. Про досить молоду дівчину відомо, що вона народилася 29 квітня 1988 року в  Житомирі. Як зазначено в автобіографії, з 2009 по 2013 роки проходила навчання по боротьбі з корупцією.

Координатором комунікацій РГК обрано Олександру Дрік.

До І конкурсної комісії, яка обирає детективів та керівний склад, увійшли Анна Калинчук (Громадський люстраційний комітет), Тетяна Локацька (Демократична сокира орди) та Віталій Устименко (Автомайдан).

До ІІ конкурсної комісії, яка обирає працівників фінансових і господарських відділів НАБУ – Андрій Боровик (ТІ Україна), Олександра Дрік (Громадський люстраційний комітет) та Анатолій Мазур (Демократична сокира орди).

До ІІІ конкурсної комісії, яка обирає працівників управління спеціальних операцій, зв’язків із громадськістю, територіальних управлінь – Євген Карась (СІЧ-СІ14), Олег Пушак (Автомайдан), та Злата Симоненко (Асоціація правників України).

Тетяна Козаченко (Громадський люстраційний комітет) та Катерина Риженко (ТІ Україна) представлятимуть РГК у Дисциплінарній комісії, яка розглядає дисциплінарні проступки працівників НАБУ.

30 травня 2018 року відбулось рейтингове Інтернет-голосування за новий склад РГК. Результати оприлюднено на офіційному сайті НАБУ 6 червня.

 Коментарі

Поділитися записом