Одеському меру вручили підозру, – активіст

2263 просмотров

Меру Одеси Геннадію Труханову співробітники НАБУ оголосили підозру у кримінальному провадженні щодо “Краяну”.

Про це сьогодні, 13 лютого, на своїй сторінці у Facebook написав одеський громадський діяч, активіст “Антитруханівського майдану” Михайло Кузаконь.

За його словами, підозру міському голові доставили безпосередньо на його робоче місце.

В Одеській міськраді поки ніяк не коментують цю інформацію. Нічого з приводу підозри не можуть поки повідомити також в НАБУ.

Нагадаємо, з понеділка, 12 лютого, Геннадій Труханов знаходиться у відрядженні у Чехії. У місті він не з’являвся з грудня минулого року, коли пішов у чергову відпустку.

У грудні минулого року Геннадій Труханов пішов у чергову відпустку, перед тим з’їздивши у п’ятиденне відрядження до Стамбулу, яка мала закінчитися 18 січня 2018. Проте по її завершенню на роботу він не вийшов, натомість на сайті мерії з’явилося розпорядження, що його відпустку ще продовжено на три дні. По закінченню додаткових днів Геннадій Труханов знову не з’явився в Одесі, а одразу відбув у відрядження до Греції.

Пізніше стало відомо, що з Греції мер Одеси відбув начебто у Давос.

Після цього почалася низка відпусток міського голови без збереження зарплати, остання мала закінчитися 8 лютого, проте Труханов подовжив свою відпустку до 11 лютого.

Джерело

 Коментарі

Поділитися записом