Активістів привітали валентинками

3708 просмотров

З Днем Валентина 14 лютого вітають одне одного люди небайдужі. Ось і користувачі соціальної мережі Facebook привітали активістів.

Ми приєднуємося до цих привітань і нагадуємо з чим саме пов’язані ці валентинки.

Жернаков Михайло Володимирович

Світ не терпить порожнечі. І це справді так. Хтось, може, статки собі набував, а пан Жернаков завжди шукав знання. Вчився на космічних швидкостях. Як і голова не луснула й не зробилося людині зле? Ну ось, знову цитата із документа, який сам же й підписав: «У 2007році з відзнакою закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого. У 2008 році закінчив Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна за спеціальністю «Фінанси», кваліфікація магістр. У грудні 2009року закінчив інститут права і економіки Університету Роттердама, Нідерланди та отримав ступінь магістра права. У вересні 2010 року закінчив університет Болоньї, Італія та отримав ступінь магістра права та економіки. У 2009 році у КНУ імені Тараса Шевченка захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук. У вересні 2013 року прикріплений до КНУ імені Тараса Шевченка для здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук… Захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук 2016 році».

Це ж непогано? 30 років — доктор юридичних наук! І теми непогані: кандидатська – «Правове регулювання представництва у сфері оподаткування», а докторська — «Податкові спори: реформування механізмів вирішення». Солідно, бо там солідно все, із науковим консультантом включно. От тільки якби не тінь Кучерявенко Микола Петрович над усіма цими роботами. Бо послугуватися допомогою вітчима все ж несолідно…

Джерело

Титич Віталій Миколайович

Віталію Титичу, вочевидь, набридло «грати адвоката» і він вирішив поводити себе з суддями так, як це звик робити під час засідань Громадської ради доброчесності. Тобто просто встав, забув про свого підзахисного, про честь та Правила адвокатської етики, і сказав, що більше не може залишатись у залі і найдієвішим способом захисту вважає покинути засідання.

Джерело

Соколенко Наталія Анатоліївна

З тих пір, як пані Соколенко стала активісткою, а конкретно – членом Громадської Ради Доброчесності – вона забула геть про все: порядність, чесність, етику, терпимість до думок інших, толерантність тощо.

Джерело

Маселко Роман Анатолійович

Але ходити по судах і доводити свою невинуватість пан Маселко не дуже хоче. Показовою у цьому сенсі є його поведінка під час сьогоднішнього засідання в Апеляційному суді міста Києва у справі за апеляційною скаргою НАБУ на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 30.05.17, яким визнано незаконним обрання Романа Маселко в 2016 році в члени Громадської Ради при НАБУ.

Джерело

Любі наші активісти, прийміть ці щирі вітання від ваших найбільших шанувальників, які слідкують за кожним вашим кроком.

 Коментарі

Поділитися записом