На Рівненщині активісти побилися з правоохоронцями на сесії селищної ради, поліція застосувала газ

337 просмотров

Унаслідок сутички постраждали двоє поліцейських, а також декілька активістів.

У Млинові на засіданні селищної ради сталася сутичка між мітингувальниками та поліцейськими.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Рівненської області.

“На засіданні сесії, яка розпочалася вчора о 10 годині, розглядалося питання щодо закриття місцевої гімназії. Правоохоронці здійснювали охорону публічної безпеки та порядку. У коридорі перебувало майже 30 осіб, які близько 11 години почали вдиратися до сесійної зали”, – йдеться у повідомленні.

За даними поліції, це спровокувало бійку між мітингувальниками та правоохоронцями, які, щоб припинити протиправні дії, застосували сльозогінний газ.

Унаслідок конфлікту постраждали двоє працівників поліції, їх доправили до медзакладу.

До того ж медичної допомоги потребували активісти, їхня кількість та стан здоров’я встановлюється.

Наразі поліцейські встановлюють усі обставини події, за результатами чого буде ухвалено відповідне рішення.

Нагадаємо, раніше у приміщенні Харківської міськради Кернес заявив, що сутички під Харківською міськрадою влаштували “люди від СБУ” Кернес заявив, що сутички під Харківською міськрадою влаштували “люди від СБУ” сталися сутички між активістами та муніципальною охороною. “Сміттєва люстрація”: у Харкові заступника Кернеса покатали у контейнері “Сміттєва люстрація”: у Харкові заступника Кернеса покатали у контейнері Заступника мера Андрія Руденка кинули в смітник, а депутати забарикадувалися в залі. Активісти прорвалися через охорони до будівлі й У Харкові в будівлі мерії невідомі кинули димову шашку У Харкові в будівлі мерії невідомі кинули димову шашку запалили у приміщенні димові шашки. Своєю чергою охоронці також розпорошили у їхній бік невідому речовину.

Унаслідок сутички були потрощені вікна, розбиті вазони з квітами, поламані меблі та чимало інших пошкоджень. Попередньо збиток від погромів становить близько 2 мільйонів гривень.

 Коментарі

Поділитися записом