Чернівецькі активісти висадили квіти у ями на місцевих дорогах

257 просмотров

Чернівецькі активісти намагаються будь-якими шляхами привернути увагу громадськості та влади до жахливого стану автомобільних доріг у місті.

Таким чином, вони висадили квіти у ями на чернівецьких дорогах. Відео на своїй сторінці у Фейсбук оприюднив активіст Олександр Че.

“Ми вирішили, якщо ями на дорогах нікуди не зникають то нехай там хоча б зростають квіти. Саме так ми спробували привернути увагу влади, депутатів, облавтодору, громацькості… Не хочеться тішити себе хибними ілюзіями, та вже через день після цієї акції на одній із локаціі зйомок було зароблено дірки та відремонтовано частину дороги” – йдеться в дописі.

Наболіло🤨Ситуація на дорогах нашого міста просто жахлива і це факт😔-Ми вирішили, якщо ями на дорогах нікуди не зникають то нехай там хочаб зростають квіти.-Саме так ми спробували привернути увагу влади, депутатів, облавтодору, громацькості…-Не хочеться тішити себе хибними елі юзі ями, та вже через день після цієї акції на одній із локація зйомок, було зароблено дірки та відремонтовано частину дороги…-Не знаю чи це завдяки саме нам, але ми будемо продовжувати робити такі акції… просимо вас бути не байдужими і підтримати наступні наші акції…-Величезна подяка за зйомку – @Yura Gerasymiuk

Posted by Олександр Че on Wednesday, July 11, 2018

 Коментарі

Поділитися записом

ФЕЙК АКТИВ

Інтернет-платформа «ФейкАктив» створюється як організація громадського контролю, спільнота журналістів та об’єднання небайдужих громадян, спрямована на узагальнення та систематизацію інформації про діяльність Громадських організацій та їх представників (так званих «активістів»), аналіз достовірності, повноти та точності поширюваної ними інформації, виявлення фактів недоброчесності «активістів» з метою формування справжнього й дієвого Корпусу громадських активістів, здатних здійснювати незаангажований та справедливий вплив на державу та суспільно значимі процеси в Україні. Ми твердо стоїмо на позиції, що лише за умови розвиненої політичної й правової культури демократичного громадянського суспільства, яке не просто на законній, а, насамперед, правовій, публічній та прозорій основі контролює державну владу, Україна отримає справжній баланс між народом та владою.

Одним із завдань, які ми собі поставили – зібрати та проаналізувати інформацію про членів усіх Громадських Рад (Рад громадського контролю), які нині існують в Україні. Для цього було розроблено 7 критеріїв оцінки доброчесності активістів: 1) непричетність до корупції або кримінальних правопорушень; 2) відповідність стилю життя задекларованим доходам та прозорість статків; 3) непричетність до сумнівних практик «контролю на замовлення»; 4) непричетність до порушення прав людини; 5) дотримання загально етичних норм та правил поведінки як в особистому житті, так і мережі Інтернет; 6) професійний критерій (якість роботи, частота відвідуваності, участь в роботі Громадських Рад); 7) повага та авторитет в ЗМІ та у колег, серед представників державної влади та міжнародних громадських організацій.

Принципи діяльності та засади 

Аналіз доброчесності активістів. Здійснюється за принципами незаангажованості та неупередженості. Поширення інформації про недоброчесну поведінку активістів не має на меті приниження авторитету чи втручання у неупередженість діяльності ГО. Досьє активістівформується з усіх новинних матеріалів, наявних у розпорядженні «ФейкАктив», доступних в мережі Інтернет чи отриманих в якості відповіді на публічні запити або через повідомлення громадян.

Оціночні судження. Висновки про недоброчесність активістів є оціночними судженнями і не підлягають доведенню їхньої правдивості.

Громадська оцінка. Ми не робимо тверджень щодо доведеності фактів неправомірної поведінки або винуватості активіста. Тому інформація, яка подається в рамках аналізу доброчесності, може не збігатися з офіційними висновками судових та правоохоронних органів, або матеріалами чи твердженнями самого активіста. Разом з тим ми завжди робимо посилання на джерело інформації.

Джерела інформації та інструментарій. Моніторинг ЗМІ та журналістські розслідування; відповіді на запити про публічну інформацію; звіти правозахисних та громадських організацій, слідчих комісій; доповіді Уповноваженого Верховної ради України з прав людини; офіційні документи та повідомлення органів державної влади України; достовірні повідомлення викривачів (інформація надана через форму «Повідомити про активіста»); дані з будь-яких реєстрів, що наповнюються органами державної влади; інші достовірні джерела.

×