Активісти РГК НАБУ знову продемонстрували свій непрофесіоналізм

680 просмотров

Активісти з Ради Громадського Контролю НАБУ в черговий раз довели свою неспроможність зробити хоч щось на фаховому рівні. Це свідчить з поста адвоката Дар’ї Козій на її сторінці в мережі Фейсбук.

Зокрема адвокат написала наступне: “Ось мені цікаво, що НАБУ до своєї Ради громадського контролю спеціально обирає тих осіб, які не знають норм чинного законодавства та тільки й можуть влаштовувати цирк в суді? Спочатку великий адвокат Роман Маселко не знав, що і яким чином йому заявляти у справі за позовом щодо оскарження його обрання в 2016 році до РГК при НАБУ. А наразі Рисенко Володимир Миколайович, який в 2016 році разом з Романом Маселко був обраний до РГК при НАБУ та з Романом Маселко був там у дисціплінарній палаті, зірвав фактично судове засідання, оскільки не знав, чи має він відвід судді. І тепер наступне засідання на 25.04.18.

P.S. Тепер зрозуміло, чому набушніки можуть дозволити собі все, навіть побити жінку-адвоката, бо вони знають, що такі члени дисцісціплінарки від РГК при НАБУ усе їм дозволять та пробачать”.

Ось і виходить, що або активісти навмисно затягують судовий процес, що аж ніяк не свідчить про їх доброчесність, або просто невігласи та не можуть два слова в суді з’язати, тоді питання – а що вони роблять в Антикорупційному бюро?

 Коментарі

Поділитися записом