Активісти поскаржилися, що їх побили і спустили з 4-го поверху за вигуки "сепаратист" Труханову

2193 просмотров

Активіста Автомайдану Віталія Устименка побили люди без розпізнавальних знаків під час засідання Солом’янського суду про

Запобіжний захід меру Одеси Труханову обирають під охороною поліції та Нацгвардії обрання запобіжного заходу меру Одесу Геннадію Труханову.

Журналісти вказують, що Устименко після оголошення суду рішення про звільнення Труханова на поруки вигукнув “Корупціонер-сепаратист не понесе відповідальності!”. Після цього на нього нібито вказав пальцем депутат Одеської міськради Олександр Іваницький і Устименка жорстко викинули із зали.

“Одразу ж депутат Одеської міської ради Олександр Іваніцький дав наказ невідомим в чорному викинути його із залу засідання. Що “тітушки” і зробили жорстоко і особливо не церемонячись. При цьому, правоохоронці дивились на все і не втручались”, – йдеться у тексті.

Натомість інший активіст – Олег Слабоспицький – написав у Facebook, що його разом із Устименком спустили з 4-го поверху сходами.

“(…) Нас з ним просто  в залі в суду почали бити “тітухани”. В результаті нас з Віталіком замісили “тітухани” і спустили з 4 поверху в лежачому стані”, – йдеться в його повідомленні.

Як повідомлялося, під Солом’янським судом Києва, де розглядали запобіжний захід меру Одеси Геннадію Труханову, сталися сутички та пролунали постріли. Був поранений правоохоронець.

Раніше під суд прийшли представники “Національної дружини”.  Також від ранку біля будівлі чатували спортивні молодики. Поліція і Нацгвардія не просто взяла будівлю суду під посилену охорону, а навіть перекрила прохід на 4-й поверх, де відбувалося засідання.

Джерело

 Коментарі

Поділитися записом