Смирнова Катерина Іванівна

119 просмотров

Український юрист, громадський діяч.

Громадянство

Громадянка України

Освіта

В 2001р. закінчила юридичний факультет Київського національного економічного університету, здобувши кваліфікацію бакалавра з правознавства.

В 2002р. закінчила магістратуру юридичного факультету Київського Національного Економічного Університету та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство».

Освітньо-кваліфікаційний рівень: Магістр з правового регулювання економіки

Біографічна довідка

З грудня 1993 р. по травень 1994 року працювала оператор ЕОМ на київському заводі електронних обчислювальних та управляючих машин «Електронмаш».

З серпня 1997 по червень 1999 р. – підприємство з іноземними інвестиціями ДП «Кебот». Керівник структурного підрозділу.

З березеня 2002 р. по червень 2014 р. – приватна юридична практика та підприємницька діяльність на підставі свідоцтва про реєстрацію фізичної особи-підприємця від 27.03.2002р.

З липня 2014 р. по теперішній час – Адвокатське об’єднання «Присяжний повірений», помічник адвоката.

Членство в інститутах громадянського суспільства, громадська діяльність

З жовтня 1994 р. по червень 1996 була засновником, наставником скаутської організації м. Києва

З лютого 1999 р. по теперішній час є членом Всеукраїнської дитячої громадської організації «Українське дитячо-юнацьке товариство «Січ» (дитяча козацька скаутська організація), юрист, наставник організації, в різні роки була членом Ради наставників, керівником проектів

З вересня 2013 р. по теперішній час – член Координаційної Ради Всеукраїнської громадської організації «Київське Віче».

З травня 2013 р. є прихильником та активістом Громадської організації Громадянський рух “Спільна справа”.

З червня 2014 р. по листопад 2015 р. – член Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції при Вищій раді юстиції.

З лютого 2015 р. по листопад 2015 р. – член громадської ради при ГУ МВС у м.Києві.

Додаткове спеціалізоване навчання під час виконання обов’язків члена ТСК

19-20 лютого 2015 р. – за підтримки Проекту USAID «Справедливе правосуддя», практичний семінар на тему «Добір суддів та дисциплінарна практика: здобутки, досвід Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та її діяльність в нових умовах».

24 лютого 2015 р. – міжнародна конференція на тему «Зміцнення довіри громадськості до судової влади через покращення взаємної комунікації», організатори Рада суддів України та Державна судова адміністрація України за підтримки Проекту USAID «Справедливе правосуддя».

15-19 березня 2015 р. навчальна поїздка до Польщі для ознайомлення з практикою люстрації та перевірки суддів та державних службовців, організатори Проект USAID «Справедливе правосуддя», Фундація «Відкритий діалог».

З 11 по 15 травня 2015 р. – участь у міжнародній конференції «Зміцнення потенціалу судової влади у Східній Європі», м. Бухарест, Румунія.

З 18 лютого 2015 р. до липня 2015 р. – участь у заходах проекту Ради Європи «Підтримка реформи системи суддівської відповідальності в Україні».

 

 Коментарі

Поділитися записом